نسبت به تحصیلات، مهارت و شناخت کامل خود از کشور مقصد مهاجرت کنید

نسبت به تحصیلات، مهارت و شناخت کامل خود از کشور مقصد مهاجرت کنید

شمایی که در حال خواندن این مقاله هستید حتما جز افرادی می باشید که به مهاجرت و گرفتن اقامت اروپا علاقه دارند و می خواهند به سمت موفقیت ها بروند. اما شاید شما در این موضوع مشکل دارید که از چه طریقی می توان مهاجرت کرد. باید به شما گفت برای مهاجرت شما راه های زیادی را رو به رو دارید. و به شما پیشنهاد می کنیم که از راهی مهاجرت کنید که در آن تخصص دارید. شاید شما جز افرادی باشید که به کار های فنی علاقه زیادی دارد و توانسته مدرک آن را هم دریافت کند. یا این که اگر به تحصیل هم علاقه دارید می توانید از این راه وارد شده و اقامت اروپا را دریافت کنید.

با ما همراه باشید تا شما را با راه های مهاجرت نیز بیشتر آشنا کنیم.

بهترین مسیر برای مهاجرت و شرایط عمومی

در هنگامی که شما تصمیم به مهاجرت می گیرید از مهم ترین سوالاتی که ممکن برای شما پیش بیاید این است که آیا مهاجرت برای شما مناسب می باشد یا خیر؟ مسلماً برای این که شما به این سوال جواب بدید نیازمند این هستید که وقت بیشتر و تحقیقات بیشتری را روی این گزینه بگذارید. بعد از این که جواب این سوال مثبت شد. شما باید به دنبال بهترین گزینه برای مهاجرت خود باشید. برای انجام دادن تحقیقات و کسب اطلاعات بیشتر شما باید با مشاورین و متخصصین این حوزه مشورت کنید. همان گونه که می دانید روش های بسیار متفاوتی برای مهاجرت وجود دارد که می تواند شامل تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، کار و پناهندگی می باشد. که شما باید بر اساس توانایی خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای چگونه است

اگر جز افرادی هستید که دارای مدرک فنی و حرفه ای هستید و یا از هنرستان های فنی فارغ التحصیل شده اید. علاوه بر این موضوع داشتن تحصیلات معادل فوق دیپلم برای رشته های فنی داشته باشید. می توانید با ارائه دادن حداقل سه سال سابقه کاری خود که با مدرک تان مرتبط می باشد. اقدام به گرفتن اقامت اروپا کنید.

مهاجرت با مدرک فنی و حرفه ای

ممکن است شما که دارای مدرک فنی حرفه ای هستید به این فکر باشید که با استفاده از این مدرک اقدام به گرفتن اقامت اروپا کنید. باید این نکته را به شما گفت که کشور کانادا هر ساله رو به راحت کردن مسیر های مهاجرتی برای افراد توانمند و با مهارت کرده است. این کشور به دلیل مهاجرت بیش از حد، یک سری قوانین سختگیرانه ای را تدوین کرده است. تا افرادی را به خود جذب کند که دارای هنر و حرفه های بیشتری نیز باشند. از این رو مهاجرانی که دارای مدارک آزمون آیلتس و یا تافل می باشند می توانند به جمعیت این کشور نیز اضافه بشوند.
این نوع از مهاجرت به خارج برای افرادی که دارای مدرک فنی و حرفه ای هستند و در حوزه کاری خود موفق اند بسیار مناسب می باشد.

مهاجرت کاری از طریق تخصص

سیستم کار در کانادا از طریق تخصص، به این صورت است که یک فرایند آنلاین می باشد و بر طبق یک سری پارامتر های مختلف به شما امتیاز می دهد.
این پارامتر ها شامل تسلط شما به زبان انگلیسی، تحصیلات و سابقه کاری شما را شامل می شود.
اگر شما متقاضی اقامت اروپا هستید باید حداقل دارای یک سال سابقه کار تمام وقت در شغل و حرفه ای مربوطه داشته باشید.
شما باید دارای نمره 6 آیلتس باشید. همچنین حداقل مدرکی که فرد باید داشته باشد. مدرک دیپلمی می باشد که با مدرک آن کشور قابل تطبیق باشد. همچنین شما باید دارای حداقل نمره 67 نیز باشید.

گرفتن اقامت اروپا از طریق تحصیل

امروزه افراد زیادی برای ادامه دادن تحصیل خود اقدام به گرفتن اقامت اروپا می کنند. این افراد برای این که بتوانند ویزای تحصیلی را کسب کنند و در کشور های اروپایی ادامه تحصیل بدهند و اقامت اروپا را دریافت کنند، لازم است یک سری از قوانین را رعایت کنند. شما می توانید بر اساس شرایطی که دارید، کشور مورد نظر خود را برای اقامت اروپا و ادامه دادن تحصیل انتخاب کنید، سپس اقدامات لازم را برای دریافت ویزای تحصیلی انجام دهید. لازم به ذکر است برای این که بخواهید در بعضی از رشته های تحصیلی ادامه تحصیل بدهید، آزمونی برگزار می شود که شما در صورت قبولی در این آزمون می توانید اقدام به ادامه تحصیل بدهید.
بعضی از دانشگاه ها تنها داشتن مدرک زبان انگلیسی را تایید می کنند، اما باید گفت که همه ی دانشگاه ها این قانون را ندارند و شما باید علاوه بر داشتن مدرک زبان انگلیسی به زبان بومی آن منطقه هم تسلط داشته باشید و برای تایید آن نیز باید مدرک زبان آن منطقه را ارائه دهید.

اقامت اروپا از طریق ازدواج

شما برای این بتوانید اقامت اروپا را از طریق ازدواج کسب کنید نیازمند این هستید که اقامت شما ثبت قانونی شود. فرد متقاضی علاوه بر این که باید دارای مدرک زبان حداقل A1 باشد. باید بتواند این موضوع را اثبات کند که درآمد کافی جهت تامین زندگی در کشور مورد نظر را دارد. به این دلیل سختگیرانه ازدواج رسمی که در هر کشوری ثبت موثق شود قانونی و قابل قبول است، حتی با این که این ازدواج غیابی باشد.
در بیشتر کشور ها قوانینی برای جنسیت همسر وجود ندارد. این به این معنا می باشد که ازدواج مرد ایتالیایی با زن ایرانی و هم ازدواج مرد ایرانی با زن ایتالیایی تفاوتی وجود نداشته و هر دو باعث اخذ اقامت اروپا و تابعیت آن کشور خواهد بود.
شما باید به این نکته نیز توجه کنید که این روش ها صرفا مختص افرادی می باشد که واقعا قصد این را دارند که با یک تبعه کشور دیگر ازدواج کنند. تمامی مدارک شما و جزییات برای این که از صحت ازدواج ثبت شده مطمئن شوند مورد بررسی قرار می گیرد و پس از آن به شما اقامت اروپا و یا هر کشور دیگری را می دهند. به همین دلیل است که ما به شما این پیشنهاد را داریم که از ازدواج های صوری پرهیز کنید، چرا که در این صورت برای شما هزینه های زیادی را همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید