خدمات مهاجرت ویزا دیلا

در کنار شما هستیم تا هر آنچه درباره مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و شرایط زندگی در خارج از کشور می‌خواهید بدانید، در اختیارتان قرار دهیم.

با ما در ارتباط باشید!

درخواست مشاوره رایگان

پس ار تکمیل فرم همکاران ما برای مشاوره با شما تماس خواهند گرفت

درباره ویزا دیلا

گروه حقوقی مهاجرتی ویزادیلا با بهره گیری از تخصص و تجربه مفید وکلا ، کارشناسان و مشاورین خبره خود ، شما را در امر مهم مهاجرت یاری می دهد و بسته به شرایط منحصر به فرد هر متقاضی ، بهترین پیشنهاد مهاجرتی را از مشاورین مجرب ما ، به رایگان دریافت خواهید کرد.

چرا امور مهاجرت خود را به ویزا دیلا بسپاریم؟

پروسه مهاجرت پیچیدگی های خاص خود را داراست که این پیچیدگی ها اهمیت چگونه مهاجرت کردن را به مراتب بیشتر می کند ، مهاجرت کردن مهم است ، آسایش خیال در مهاجرت کردن بسیار مهم تر ، گروه مهاجرتی ویزادیلا با استفاده از نظر صاحبنظران این عرصه و وکلای کارکشته ی خود بهترین و مطمئن ترین راهکار مهاجرتی اعم از : سرمایه گذاری ، استارت آپ ، خرید ملک ، خرید بیزینس ، جاب آفر ، تحصیلی ، توریستی ، دانش آموزی و … به متقاضیان عزیز خود پیشنهاد می دهد و تا پایان پروسه مهاجرت همراه شما خواهد بود.

مراحل انجام کار مهاجرت

انجام امور مهاجرت را به ما بسپارید و با خیال راحت به باقی امور بپردازید

1.

اقدام

هر کشوری قوانین خودش را برای اتباع خارجی دارد. بعضی از کشورها مهاجرپذیر هستند. مثلا کانادا سالانه تا ۳۰۰ هزار مهاجر از سراسر دنیا قبول می‌کند. معمولا کشورهای توسعه یافته تمایل کمتری به پذیرش مهاجر دارند.

2.

تحویل مدارک

فرض کنید شما تحصیلات خود را در دانشگاه‌های آزاد گذرانده‌اید و حالا قصد مهاجرت تحصیلی را دارید. برای ارسال مدارک باید ابتدا اصل مدرک تحصیلی و ریزنمرات خود را از دانشگاه قبلی دریافت نمایید این مدارک باید به تایید وزارت علوم و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد رسیده باشند.

3.

دریافت ویزا

عوامل مختلفی می‌تواند بر روند صدور ویزا و پاسخ‌دهی سفارت به شما تأثیرگذار باشد، این دلایل می‌تواند در بعضی موارد روند بررسی پرونده شما را تا چندین هفته یا ماه به تعویق بی اندازد.

همکاران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ