ویزای کانادا

ویزای کانادا

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

از آنجایی که عده زیادی از مردم در سرتاسر جهان نسبت به سفر به کانادا تمایل زیادی دارند، این کشور نیز قوانین محکمی در جهت انجام امور مربوط به مهارجرت و سفر به کانادا وضع کرده است. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به هر دلیلی اعم از تحصیل، شغل یا سفر تفریحی قصد سفر به کانادا را دارید بهتر است با قوانین این کشور بیشتر آشنا شوید.  به طور خلاصه برای شروع دریافت ویزای کانادا، اولین قدم گرفتن وقت سفارت است، پس از آن نیز باید مرحله انگشت نگاری طی شود. در ادامه با جزییات بیشتری از مراحل دریافت ویزای کانادا، انواع ویزا و همچنین مدارک مورد نیاز جهت صدور ویزای کانادا آشنا خواهید شد.

صدور ویزای کانادا به دو صورت ثبت نام در وب سایت سفارت کانادا و همچنین مراجعه حضوری به دفاتر VAC در یکی از کشورهای اطراف صورت می‌گیرد. به‌طور معمول مدت زمان صدور ویزا 2 ماه به‌طول می‌انجامد و کامل و بدون نقض بودن مدارک شما یک فاکتور مهم در زمینه‌ی اخذ ویزا محسوب می‌شود. 

درباره ویزای کاری کانادا

کشور کانادا برای بهبود و برطرف کردن مشکل کمبود نیروی کار خود، دست به جذب نیروهای کار خارجی می‌زند. افراد زیادی از سرتاسر دنیا برای این مشاغل اقدام می‌کنند؛ بنابراین استخدام در موقعیت‌های شغلی کشور کانادا کار ساده‌ای نیست. ویزای کار کانادا برای ایرانیان گزینه محبوب و پرطرفداری است.

یکی از مهم‌ترین نکات در روند گرفتن ویزای کار کانادا، داشتن دعوت نامه‌ای معتبر است که باید از سوی سازمان مهاجرت کانادا تایید شود. مواردی مانند دانش زبان، وضعیت مالی، میزان مهارت و سن در روند دریافت این ویزا موثر هستند. پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

درباره ویزای تحصیلی کانادا

کانادا از سیستم آموزشی پیشرفته و مجهزی برخوردار است که سرمایه‌گذاری زیادی برای ارتقا آن در سال‌های طولانی انجام شده است. تفاوت زیادی که از لحاظ کیفیت آموزش بین مراکز آموزشی کانادا و دیگر کشورها وجود دارد باعث می‌شود که متقاضیان زیادی برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنند. دو نوع ویزای دانشجویی و دانش‌آموزی زید مجموعه‌های ویزای تحصیلی هستند:

  • ویزای دانش‌آموزی کانادا: تقسیم بندی سطوح آموزشی در مدارس کانادا از سطح 1 آغاز شده و تا سطح 12 ادامه پیدا می‌کند. بر طبق قوانین آموزشی این کشور، دانش‌آموزان خارجی باید حداقل چهار سال سن داشته باشند و از پشتوانه مالی خوبی برای پرداخت هزینه‌های دوره تحصیل برخوردار باشند. سن کم این افراد باعث شده که به شخصی به‌عنوان قیم (Custodian) نیاز داشته باشند.
  • ویزای دانشجویی کانادا: تحصیل در دانشگاه‌های معتبر کانادا این فرصت را برای دانشجویان فراهم می‌کند که در کنار درس خواندن با بهترین امکانات، در آینده فرصت‌های شغلی خوبی هم داشته باشند. برای دریافت این نوع ویزا باید در کنار مدارک تحصیلی پایه‌های قبلی و مدارک مالی، پذیرش یکی از دانشگاه‌های کانادا را هم بگیرید.

درباره ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا که با هدف توریستی و گردشگری صادر می‌شود، در حال حاضر به صورت ویزای مولتی کانادا به دست صاحبان خود می‌رسد. این ویزا در ایران با نام ویزای ۵ ساله شناخته می‌شود. با استفاده از ویزای مولتی متقاضیان می‌توانند بدون محدودیت زمانی (تا پایان اعتبار پاسپورت) هربار به مدت ۶ ماه در خاک کانادا اقامت داشته باشند.

به صفحه‌ی ویزای توریستی کانادا مراجعه کنید:

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزا نیز نوعی از ویزاهای توریستی به شمار می‌رود که برای والدین، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها صادر می‌شود. برای استفاده از این ویزا نیاز است که فرزندان یا نوه‌های این فرد از ساکنین دائم یا شهروندان کانادایی باشند.  امروزه انواع ویزاهای توریستی کانادا به صورت مولتی یا ویزای ۵ ساله صادر می‌شوند. صاحبان این ویزا تا ۵ سال با هر بار ورود به کانادا، ۶ ماه اجازه حضور در این کشور را دارند.

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *